Ak Parti Aksaray Milletvekili Aday Adayı Ömer GİZLENCİ İl Özel İdaresini Ziyaret Etti.
Ak Parti eski merkez ilçe başkanı Ömer Gizlenci Ak Parti Aksaray Milletvekili aday adayı olduktan sonra İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Ramazan Altundağ ve Genel Sekreter Yardımcısı Yılmaz Altınsoy’u ziyaret etti.
Genel Sekreter Ramazan Altundağ ziyaret ile ilgili yaptığı açıklamada; ‘’AK Parti Milletvekili aday adayı Ömer Gizlenci ile hem seçim süreci, hem de özel idare çalışmalarına ilişkin olarak bir süre sohbet ettik. Kurumumuzun yaptığı ve planlama dahilinde yapacağı çalışmalar hakkında bilgilendirme ve istişarelerde bulunduk, Sayın Başkanımın milletvekilliği aday adaylığını tebrik ediyor ve seçim çalışmalarında başarılar diliyorum.’’ dedi.
AK Parti Aksaray Milletvekili aday adayı Ömer Gizlenci ise, halka hizmetin Hakk'a hizmet etmek olduğunu kaydederek, "İl Özel idaresinin yapmış olduğu ve yapacağı hizmetleri biliyor ve takip ediyorum. Kendilerini hem ziyaret ettik hemde yaptıkları başarılı çalışmalarından dolayı tebrik ettik. Bu şehir için taşı taş üstüne koymuş olan herkesten Allah razı olsun. Mevla inşallah bizlere de bu mübarek şehre hizmet edebilme mutluluğunu yaşatır" temennisinde bulundu.