Aksaray Yol-İş Sendikası Ziyareti.
Aksaray İl Genel Meclis Başkanı Mehmet Tüzün ve İl Özel İdare Genel Sekreteri Ramazan Altundağ ile birlikte İl Özel idare işçilerinin üyesi olduğu Aksaray Yol-İş sendika Baş temsilcisi İlker Arıbaş’ı ziyaret ettiler.
Meclis Başkanı Mehmet Tüzün yaptığı açıklamada; İçinde bulunduğumuz kış şartları dolayısıyla özel idare işçilerimizin geçen hafta kış aylarında gerekli olan ekipmanlarının tamamlandığını bu bağlamda oluşacak sıkıntıları şimdiden insan ve çalışan sağlığı açısından giderildiğini söyleyebiliriz. Sendika temsilcimiz İlker beyi ziyaretimiz işçilerimizin bu anlamada eksiklerini gidermemiz konusunda istişareler açısından bize yol gösterici oldu. dedi.
Aksaray İl Özel İdare Genel Sekreteri Ramazan Altundağ ise yaptığı açıklamada;
Kurumumuzda çalışan arkadaşlarımızın kış şartları dolayısıyla dağıttığımız ekipmanlar çalışan sağlığı açısından çok önemli bir yer tutuyor. Bu anlamda bu tür uygulamaları kurumumuzun tamamına uygulamaktayız. İşçi arkadaşlarımız kış şartlarında oluşacak sıkıntılı durumlarda en hızlı ve en etkin bir şekilde müdahale edecek şekilde hazır olduğunu görmek bizleri de mutlu etmektedir. Kurumumuz iş güvenliği açısından her türlü tedbiri almış vaziyettedir.7/24 köylerimize hizmet etmeye devam edeceğiz. dedi.
Sendika Baş temsilcisi İlker Arıbaş ise Meclis başkanı Mehmet Tüzün’e ve Genel Sekter Ramazan Altundağ’a işçi arkadaşlara yapmış oldukları bu ve bunun gibi uygulamalar için teşekkür ediyoruz, bizleri çok sevindirdi. dedi.