Meclis Başkanı ve Genel Sekreter İşçileri Ziyaret Ettiler.
Aksaray İl Genel Meclis Başkanı M. Mehmet Tüzün ve İl Özel İdare Genel Sekreteri Ramazan Altundağ özel idare işçilerini ziyaret ettiler.
Meclis başkanı Mehmet Tüzün yaptığı açıklamada; İşçi arkadaşlarımızı ile sohbet imkânı sağladığı için öncelikle genel sekreterimiz Ramazan beye teşekkür ediyorum. Kırsal bölge hizmetini yerine getiren arkadaşlarımızın emeklerini zaten sahada görüyoruz. Bu ziyaretimiz hem istişare hem de genel anlamda sıkıntıları olup olmadığı ile alakalı oldu.Kendilerine bu özverili çalışmalarından dolayı teşekkür ediyor ve çalışmalarında başarılar diliyorum. dedi.
Özel İdare Genel Sekreteri Ramazan Altundağ ise; Geçtiğimiz hafta sayın başkanımız ile birlikte kurumumuzda faaliyet gösteren işçi sendikasını ziyaret etmiştik. Bu haftada hizmet konusunda ön planda olan işçi arkadaşlarımızı meclis başkanımız ile ziyaret ediyoruz. Özel idaremizin bel kemiği olan arkadaşlarımıza meclis başkanımız bugüne kadar yaptıkları hizmetler ve emekleri için bizzat teşekkür etmek istedi. Bende meclis başkanımıza bu ziyaret için teşekkür ediyorum. Köylerimize bugüne kadar yaptığımız hizmetlerin yine bu arkadaşlarımızın özverili çalışmaları ile artarak devam edeceğini de belirtmek istiyorum. dedi. Sohbet tarzında gerçekleşen ziyaretten çok memnun kaldıklarını ifade eden özel idare personeli meclis başkanına ve genel sekretere teşekkür ettiler.