Yol-İş Sendikası Heyeti Genel Sekreterimizi Ziyaret Ettiler.
Aksaray İl Özel İdaresinde daimi işçi kadrolarında çalışan 17 düz işçiye ihtiyaç ve yaptıkları işlerin niteliğine göre görev pozisyonları verildi. İl Özel İdaresi Genel Sekreterini ziyaret eden işçiler Genel Sekreter ile Genel Sekreter Yardımcısı, Yol-İş Sendikası Konya 2 Nolu Şube Başkanı Ali Alkan,  Yol İş Sendikası Konya 2 No´lu Şube Mali Sekreteri İlker Arıbaş´a çiçek takdim ederek teşekkür ettiler.
İl Özel İdaresi Genel Sekreteri, İdare bünyesince çalışan işçilerin haklarının her zaman korunduğunu belirterek görev pozisyonlarının daha önce 33 işçiye verildiğini yaptıkları çalışma ile 17 işçiye daha yeni görev pozisyonlarının verildiğini belirtti.
Yol-İş Sendikası Konya 2 Nolu Şube Başkanı Ali Alkan´da yaptığı konuşmasında Genel Sekreter ve Genel Sekreter Yardımcısı´na teşekkür ederek; Aksaray´da işveren olarak İl Özel İdaresi ile işçilerin hakları noktasında beraber olumlu çalışmalar gerçekleştirdiklerini önceki yıllarda 33 kişinin ardından düz işçi olarak çalışan, ancak yaptıkları görevleri nedeniyle 17 işçiye daha yeni pozisyon unvanlarının verildiğini söyledi.
İl Özel İdaresi Genel Sekreteri işçilere çalışmalarında kolaylıklar dileyerek pozisyon unvanlarının hayırlı olması dileğinde bulundu.